Home SHOWBIZ Angela Martini pushton revistat suedeze, pozon me ish të dashurën e Jude...

Angela Martini pushton revistat suedeze, pozon me ish të dashurën e Jude Law

1623656-10153895880465215-180615506-nMiqësitë e shumta që ka krijuar në botën e modës në të cilën vepron, ka bërë që Angela Martini të ftohet dhe të jetë e pranishme në kopertinat e shumë magazinave në vende të ndryshme.

Tashmë emri dhe imazhi i saj zgjojnë interes gjithandej nga flitet për modë.

Angela Martini gjithmonë është në qendër të vëmendjes, tashmë që ajo ka krijuar imazhin e një sex simboli. Miqësitë e shumta që ka krijuar në botën e modës në të cilën vepron, ka bërë që ajo të ftohet dhe të jetë e pranishme në kopertinat e shumë magazinave në vende të ndryshme.

Pozimi i saj i fundit është për magazinën suedeze Plaza Kvinna, ku shihet së bashku me modelen e njohur botërore Alicia Rountree.

Kjo e fundit është bërë shumë e njohur në median rozë për shkak të lidhjes së dashurisë me aktorin sharmant, Jude Law.

Previous articleAdelina, “Çdo femër, së paku një herë në jetë, duhet ta provoj dashurinë pa kushte”
Next articleSheikët, të gatshëm ta blejnë edhe Milanin