Home SPORT Arrijnë lojtarët e Haitit

Arrijnë lojtarët e Haitit

arrrLojtarët e Haitit kanë arritur para pak minutash në Kosovë. Në prag të ndeshjes miqësore me Kosovën, lojtarët e Haitit janë akomoduar në njërin nga hotelet më të mira në Ballkan, “Swiss Diamond”.

Akomodimin dhe të gjitha shpenzimet e tjera i ka marrë në përgjegjësi biznesmeni dhe politikani i njohur kosovar, z. Behgjet Pacolli. Haiti nesër pritet të ketë stërvitje të lehtë para përballjes të së mërkurës.

Previous articleZyrtare: Shitën të gjitha biletat
Next articleKlajdi Haruni vjen me një baladë