Home SPORT Barcelona, 120 milionë euro për përforcime

Barcelona, 120 milionë euro për përforcime

Josep Bartomeu ka paralajmëruar se Barcelona i ka në dispozicion 120 milionë euro për të bërë përforcime gjatë verës.
Barcelona mund të shpenzoi deri në 120 milion euro gjatë afatit kalimtar të verës për ta përforcuar skuadrën. Kështu ka thënë Josep Bartomeu, presidenti i klubit nga Camp nou.

“Për çdo vit ne i kemi në dispozicion 120 milionë euro. Gjysmën e tyre e shfrytëzojmë për të bërë transferime dhe gjysmën tjetër për t’i shlyer borxhet”, ka deklaruar ai

“Mirëpo, mund të ketë ndonjë vit kur ne mund t’i shpenzojmë të gjitha, 120 milionë për përfocime”, ka theksuar Bartomeu për El Periodico.

Previous articleKujta & Meri veshin modelen e famshme Anastasia
Next articleSHBA: Kërkohen edhe 176 të zhdukur potencial nga shembja e dheut