Home SHOWBIZ Beatrix Ramosaj si Elizabeth Taylor!?

Beatrix Ramosaj si Elizabeth Taylor!?

Mes shumë vlerësimeve për bukurinë e saj, ishte edhe krahasimi me aktoren hollywoodiane Elizabet Taylor, që kitaristi Faton Macula i kishte bërë koleges së saj. “Hollywoood 1960 “ElizabethTaylor”, kishte shkruar përbri fotos së Beatrix, Macula.

Nuk është e thënë të flitet shumë për bukurinë e saj. Mjafton të hulumtosh foto në ‘google’ apo rrjete sociale, dhe bukuria e këngëtares Beatrix Ramosaj, do të dali në pah.

E ndërsa ka shkurtuar flokët, këngëtarja po është më aktive nëpër rrjetet sociale, ndërsa duket se po ndjehet mirë me ndryshimin. Një foto që këngëtarja ka publikuar së fundmi, përveç komenteve të shumta, ka marrë edhe vlerësime të ndryshme.

Mes shumë vlerësimeve për bukurinë e saj, ishte edhe krahasimi me aktoren hollywoodiane Elizabet Taylor, që kitaristi Faton Macula i kishte bërë koleges së saj. “Hollywoood 1960 #ElizabethTaylor”, kishte shkruar përbri fotos së Beatrix, Macula, transmeton vipnews.

Previous articleTë ndjehesh yll si Bleona (Foto)
Next articleVedati: Në Kosovë më shumë këngëtarë se furra t’bukës!