Home SHOWBIZ Dafina Zeqiri shfaqet provokuese

Dafina Zeqiri shfaqet provokuese

Këngëtarja Dafina Zeqiri kohën e fundit është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat shihet e veshur me një palë rroba sportive, po nuk kishte veshur sutjena. Duke pozuar në mënyrë provokuese, Dafina zbulon pakëz gjoksin dhe vë folusin tek tatuazhi në gjoks. Ajo është zhvendosur nga Kosova në Amerikë për ta realizuar ëndrrën e saj, të bëhet e famshme në tregun ndërkombëtar.
Previous articleRamush Haradinaj trand sërish mediat serbe: po e fton Amerikën të kthehet në Ballkan!
Next articlePolicia ka gjetur gjerat personale të Adolf Hitlerit në një apartament në Argjentinë