Home SHOWBIZ Deputetja Vjosa Osmani lind binjake

Deputetja Vjosa Osmani lind binjake

Njëra vajzë quhet Dua kurse tjetra Anda. Aktualisht deputetja është në shtëpi. Ajo ka marrë edhe shumë urime.
Ka disa ditë që deputetja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, nuk po shihet gjëkundei. E dini pse?!

Ajo është bërë nënë. Deputetja e LDK-së në Kuvendin e Kosovës është në ditët e para të përjetimit të ndjenjës së bukur. Ajo ka sjellë në jetë dy vajza, transmeton Vip news.

Binjaket e saj, deputetja e LDK-së i solli në jetë me 13 mars. Kurse familja e re ka vendosurq ë vazjat e saj t’i pagëzojë me emrat e veçantë.
Njëra vajzë quhet Dua kurse tjetra Anda. Aktualisht deputetja është në shtëpi. Ajo ka marrë edhe shumë urime.

Previous articleKonfiskohen armë dhe municion në fshatin Mazgit
Next articleThjerrëzat të cilat ju mundësojnë të shihni në errësirë