Home SHOWBIZ Dhurata Ahmetaj në pritje të princit

Dhurata Ahmetaj në pritje të princit

foto (6)

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj, herë pas here na sjellë foto “hot”. Disa nga to në shtrat, e disa me veshje provokative.

E ëmbël dhe simpatike, por ende “single”.

Së fundmi, në rrjetin social Twitter, Dhurata ka postuar një foto ku thuhet: “Nuk është e drejtë, princi im nuk po vjen”.

Megjithatë, urojmë që këngëtarja në fjalë sa më shpejtë të takojë princin e saj. Indeksonline, ju sjell disa foto të këngëtares në fjalë.

Previous articleSabri Fejzullahu, ‘live’ për 45 vjet
Next articleTurqia sjell UEFA-n në Kosovë