Home SHOWBIZ Emina akoma shijon borën

Emina akoma shijon borën

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj e shijon akoma dëborën duke skijuar kështu në majat e malit.

Vendndodhjen ajo nuk e tregon por përmes disa fotografive të postuara në faqen e saj në facebook, tregon se gjendet në majen më të lartë të botës.

Jeta që bën Emina është shumë luks pasi pranë vetes ka një mashkull milioner…

Previous articleProjekte konkrete mes Komunës së Prishtinës dhe shtetit gjerman
Next articleThaçi: Serbia ka bërë gjenocid në Kosovë