Home SPORT Hajrizi: Nuk llogarisim më në Calvon

Hajrizi: Nuk llogarisim më në Calvon

Skuadra mitrovicase, Trepça, nuk do të llogaritë më në spanjollin, Alvaro Calvo.

Me këtë të fundit që nuk luajti në disa prej sfidave të fundit të mitrovicasve, krerët e këtij klubi kanë vendosur të mos llogarisin më në të.

“Për mua ai është i larguar dhe klubi nuk do të llogarisë në shërbimet e tij për ndeshjet e radhës”, deklaroi për Arena, drejtori i klubit, Naim Hajrizi.

Ndryshe, Trepça të dielën humbi duelin mjaft të rëndësishme ndaj Bashkimit në Vushtrri, duke rrezikuar kështu pozitën e tretë në renditjen e ETC Superligës. /Arena/

Previous articleFerizaj-Trepça ’89, hap xhiron e 21-të
Next article“Peshku mikrofon” mund të gjejë aeroplanin e humbur të Malaysia