Home Kuriozitete Hotel lundrues për “Katar 2022”

Hotel lundrues për “Katar 2022”

97730Prezantohet projekti finlandez i “Hotelit Lundrues”, që të do të ndërtohet për Kampionatin Botëror të Futbollit, i cili do të mbahet në Katar të Emirateve të Bashkuara në vitin 2022.
Sipas “arabianbusiness.com”, hoteli me 5 yje do të ndërtohet mbi det. Ai do të ketë port privat ,platformë për helikopterë si dhe shumë shërbime të tjera.

Previous articleStërvitja mizore e policëve tajlandezë
Next article‘2029, viti kur robotët do jenë si ne’