Home SHOWBIZ Kim Kardashian me “të mbathurat e gjyshes”

Kim Kardashian me “të mbathurat e gjyshes”

 E kemi parë shpesh vetëm me të brendshme dhe nuk bën përshtypje fakti që Kim Kardashian i ka treguar edhe një herë tjetër reçipetat dhe të mbathurat, por ajo që të habit është se të brendshmet e saj nuk ishin aspak seksi ditën e martë. 

33-vjeçarja kishte veshur një fustan gri që të lejonte të shikoje “të mbathurat e gjyshes” që ajo i kishte zgjedhur për një intervistë televizive.

Të mbathura të tilla të kujtojnë ato që vishte aktorja Renee Zellweger në filmin e famshëm “Ditari i Brixhet Xhons”.

Kim, të shkonin më shumë bikinit e motrës së vogël… 

Foto
  
Previous articlePuthje franceze me qenin
Next articleDebutimi si aktore i Irina Shayk