Home SHOWBIZ Klajdi Haruni vjen me një baladë

Klajdi Haruni vjen me një baladë

1339423989-klajdi_haruniKanë mbaruar më në fund xhirimet dhe montazhi i këngës më të re të Klajdi Harunit. Kënga “Mistere” është një baladë fantastike, padiskutim produksion i “ThreeDots”. Pas këngëve ritmike Klajdi vendos të bëhet romantik. Videoklipi i “Mistere” do të prezantohet neser në My Music TV. Klajdit i shkojnë shumë baladat me vokalin që ka kështuqë edhe kjo këngë ashtu sikurse edhe balada “Lutem unë sot”, dueti me Flori Mumajesin, do të pritet mjaft mire. Nësë e pyet si është kjo këngë? Përgjigja e tij është: Mezi po pres të dalë. Dhe nëse ai vetë mezi e pret këtë këngë, imagjinoni pak ata që e duan muzikën e tij. Suksese Klajd!

Previous articleArrijnë lojtarët e Haitit
Next articleSoni & Mirko në Itali