Home SHOWBIZ Klepto dhe NRG Band vijnë me këngë të re

Klepto dhe NRG Band vijnë me këngë të re

Grupi i njohur shqiptar, NRG Band dhe reperi, Klepto, kanë sjellë projektin e tyre të ri, “Ça ki qef”.

Kënga e punuar në muzikë të Kico n’ Torch, është shkruar me tekst të vet producentëve dhe Arianit Palajt, ashtu sikurse edhe të Kleptos.

Videoklipin e kësaj kënge e ka punuar produksioni ThinkCreative.

Kjo këngë e rikthen në skenë Klepton dhe vet grupin NRG Band, që ka kohë që nuk kanë plasuar projekte të reja.

Previous articleSëmundjet kardiovaskulare mund të zbulohen më herët
Next article​FBI ndihmon në kërkimin e aeroplanit të zhdukur