Home SHOWBIZ Kur Rita zhvishet (Foto)

Kur Rita zhvishet (Foto)

Superylli shqiptar, Rita Ora, është parë rrugëve të Los Angelesit e veshur me një kanotiere të shkurtër që nxirrte stomakun të formësuar në mënyrë të përkryer e të nxjerrë jashtë.

Rita dukej sikur kishet dalë nga palestra dhe pa u shqetësuar për veshjen e saj ajo ka ecur e qetë rrugëve të Los Angelesit.

Ndërsa në disa foto të tjera këngëtarja e famshme shqiptare paraqitet me një palë pantallona tejet të shkurtra dhe një bluze po ashtu të shkurtër.

Rita aktualisht është në përfundim të albumit të saj të dytë. /Telegrafi/

Previous articleDaci dhe Haradinajn: Presidenti nga LDK, kryeministri nga AAK, kryeparlamentari nga LDD!
Next articleAdelina Berisha të shtunën lanson klipin e ri