Home SHOWBIZ Ledri i vetmuar në Amsterdam

Ledri i vetmuar në Amsterdam

3109111143_1_5_yfVw1Sj5Rep artisti, Ledri Vula përveq se i është rikthyer muzikës ai po qëndron afër fansave përmes rrjeteve sociale duke bërë statuse dhe postuar foto të ndryshme.

Ka dy vite që ishte larguar, dhe fansat kurrsesi nuk u pajtuan dhe kërkuan rikthimin e tij. Ai erdhi me këngën “100 Probleme”, e cila deri më tani ka mbledhur gati 1 milion .

Për momentin Ledri ndodhet në Amserdam, ku na sjellë këtë fotografi me mbishkrimin “nata e fundit në #Amsterdam”, ndonëse nuk ka treguar arsyen e ndodhjes atje.

Ndryshe, ai është në lidhje me bukuroshen shkodrane, Angela Martini me të cilën solli edhe skena të ‘nxehta’ në klip.

Previous articleSoni & Mirko në Itali
Next article“Oscar” për Rita Orën