Home SHOWBIZ Morena ka stil të veçantë

Morena ka stil të veçantë

Morena Taraku, e cila ka edhe një linjë të saj të veshjeve, tregon se ka një stil të veçantë edhe gjatë paraqitjeve të saj të përditshme.

Është njëra prej femrave më të përfolura në Kosovë gjatë muajve të fundit.

Kjo është Morena Taraku, zeshkania e cila po befason çdo ditë me paraqitjet e saj seksi.

Modelja dhe këngëtarja e ka postuar këtë fotot në rrjetet sociale dhe më të parën shihet se stili i saj është i veçantë.

I veçantë për shkak të zgjedhjes se saj në mes të kulturave të ndryshme, kryesisht afrikane.

Si zeshkane këto veshje i shkojnë shumë përshtati asaj.

Previous articlePolaku i gjen cjapit një të dashur!
Next articleAnti-plakje: Këshilla për të parandaluar rrudhat