Home Kuriozitete Në dasmat shqiptare paratë mblidhen me fshesë (Foto)

Në dasmat shqiptare paratë mblidhen me fshesë (Foto)

Qyteti i Lushnjës ose nuk e njeh krizën ose kur martohen njerëzit nuk pyesin më për zsgjë. Ndryshe nuk ka se si shpjegohet kjo fotografi ku paratë po mblidhen me fshesë.

Aktori dhe këngëtari Ermal Mamaqi ka postuar në Facebook këtë fotografi dhe ka shkruar “Nga një dasmë jo shumë modeste nga Lushnja”.

Previous articleJa çfarë tregon urina për shëndetin tuaj
Next articleI dënuari shqiptar vret gardianin në Greqi