Home Uncategorized Nga nesër temperaturat në minus gradë °C

Nga nesër temperaturat në minus gradë °C

Nga java tjetër në vendin tonë do të ketë ulje të theksuar të temperaturave minimale dhe maksimale.

Sipas meterologëve, dita e nesërme do të filloj me reshje shiu, derisa dëbora e parë pritet të fillojë në orët e pasdites.

E gjithë java, pritet të jetë me mot jo stabil, me temperaturat më të ulëta që pritet të jenë deri në minus 8 gradë celsius. /RadioRINIA/

Previous articleHaziri: merr pjesë në konferecën me temën “Roli i Parlamenteve Nacionale në Intergrime Evropiane”
Next articleMotor me tri rrota