Home SHOWBIZ Nora së shpejti me klip të ri

Nora së shpejti me klip të ri

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, shumë shpejt pritet të publikojë projektin e saj të ri.

Burimet e Telegrafit mësojnë se këngëtarja në fund të prillit do të lansojë videoklipin e saj të ri.

Kënga është regjistruar dhe është kompletuar, ndërsa ka mbetur vetëm që të xhirohet videoklipi.

Nora së fundmi ishte pjesë e projektit “Na”, bashkë me Skivin dhe Mimoza Shkodrën.

Previous articleMusliu, Vulinit : Pas deklaratave të mia qëndron Putini!
Next articleThaçi: Qeveria ka bashkëpunuar ngushtë me hetuesit e Task Forcës së Bashkimit Europian