Home SHOWBIZ “Oscar” për Rita Orën

“Oscar” për Rita Orën

ritaPas ceremonisë së ndarjes të çmimeve “Oscar 2014” të gjithë artistët e botës kinemtografike dhe jo vetëm kanë festuar në festën e organizuar nga revista e njohur “Vanity Fair”.

Në këtë festë së bashku me yjet e hollivudit ka qenë e ftuar edhe këngëtarja me origjinë kosovare Rita ORA, e cila kohët e fundit është duke nisur një karrierë edhe në botën kinematografike.

E veshur me një fustan të gjatë deri në fund të këmbëve ngjyrë kremi, Rita ka shfaqur hiret e saj në këtë event të rëndësishëm të botës së spektaklit.

Previous articleLedri i vetmuar në Amsterdam
Next articleTronditet siguria e iPhone