Home LAJME Pejanët të premten protestojnë kundër krimit

Pejanët të premten protestojnë kundër krimit

Të indinjuar me vrasjet që po ndodhin në qytetin e tyre, pejanët kanë vendosur të protestojnë të premten.

Marshi do të filloj në ora 13:00, nga qendra e qytetit, dhe do të vazhdoj deri te Stacioni i Policisë në Pejë. Ndërsa, moto e protestës është “Kundër krimit për siguri”.

Previous articleCity interesohet për Vertonghenin
Next articlePrishtina dhe Brukseli ende pa marrëveshje rreth mandatit të EULEX-it