Home SHOWBIZ Pse i mban këmbët “lart” Afërdita Dreshaj? (Foto)

Pse i mban këmbët “lart” Afërdita Dreshaj? (Foto)

Rregullat në trafik, padyshim që duhet të respektohen njejtë nga të gjithë. Kjo të paktën duhet të vlejë edhe për këngëtaren dhe modelen Afërdita Dreshaj.
Por duket se këto rregulla, nuk janë të përshtatshme për Afërditen, e cila para timonit, çdo herë mbanë këmbët “lart”. Ndryshe, Afërdita po kalon kohë të mirë së bashku me të dashurin e saj, hokeistin qek, Jakub Kindl.

 

 

 

 

 

 

 

Previous articleAeroplani i zhdukur ka rënë në Oqeanin Indian
Next articleKrehëri që than flokët tuaj !