Home SPORT Reali duhet të frikësohet nga Messi

Reali duhet të frikësohet nga Messi

Jordi Alba thotë se Real Madrid duhet të ketë frikë nga Lionel Messi, më shumë sesa Barcelona nga Cristiano Ronaldo

Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo. Jordi Alba thotë se Real Madrid duhet të ketë frikë nga Lionel Messi, më shumë sesa Barcelona nga Cristiano Ronaldo, në El Clasico, i cili do të luhet në Santiago Bernabeu të dielën

“Ndërmjet Messit dhe Cristianos do të zgjidhja Messin, dhe nuk e bëj këtë sepse e kam shok skuadre pasi edhe kur isha te Valencia mendoja të njëjtën gjë”, ka deklaruar mbrojtësi i majtë i Barcelonës

“Megjithatë për të qenë i sinqertë dua të them që Cristiano Ronaldo është një bishë e vërtetë. Por, ne kemi Messin dhe Reali duhet që të ketë shumë frikë nga ai”, theksoi ai.

Previous articleMoschopoulos: Greqia dhe gjitha vendet anëtare të BE-së do ta njohin Kosovën
Next articleQeveria sërish kritikohet se po bënë fushatë me rritjen e pagave