Home SHOWBIZ Reklama e Ritës për Rimmel

Reklama e Ritës për Rimmel

foto (1)Ka kohë që Rita po punon në kampanjën e produkteve kozmetike të Rimmel London. Para pak ditësh kanë dalur produktet në shitje dhe fotografitë me Ritën në to.

Tani Rita paraqitet shumë e ëmbël dhe energjike edhe në video reklamën zyrtare që ka dalur sot në kanalin zyrtar të Rimmel, ndërsa si këngë përcjellëse e reklamës është kënga më e re e Ritës ‘I will never let you down’ që ende nuk është lansuar për fansat.

Produktet janë plot ngjyra dhe gjallëri, plotësisht të inspiruara nga Rita, dhe shitoret nëpër londër tanimë janë të mbushura me fytyrën dhe këto produkte të Ritës.

Previous articleAnulohet përsëri konkursi në QKUK
Next articlePacolli: Koha më e mirë për mbajtjen e zgjedhjeve do të ishte muaji shtator