Home SHOWBIZ Shfaqet Tuna: Ja si duket në ditët e fundit të shtatzënisë

Shfaqet Tuna: Ja si duket në ditët e fundit të shtatzënisë

Tashmë kur kanë mbetur rreth një javë deri në ardhjen në jetë të djalit të Tuna Sejdit dhe Patris Berishës, këngëtarja e njohur ka bërë edhe një paraqitje të re. Krahas imazheve të setit fotografik të cilin e ka realizuar në fillim të muajit, një foto nga Rezarta Galica e postuar sot ka vënë në pah ndryshimet tek Tuna në javët e fundit të shtatzënisë.

 

Shtimi në peshë si nur i shtatzënisë e ka zbukuruar edhe më shumë këngëtaren që reflekton përplot pozitivitet dhe ëmbëlsi në këtë fotografi. Ndryshe, data e saktë e lindjes së Tunës nuk dihet por kjo besohet që do ndodhë deri në fund të këtij muaji.

Shfaqet Tuna: Ja si duket në ditët e fundit të shtatzënisë (Foto)

Previous articleKrasniqi me deklaratë bombastike pas humbjes nga Abraham
Next articleKompania Kosovare ‘Formon’ fiton çmimin GOLD në garën e dizajnit ‘A’Design Award