Home SHOWBIZ Shkurte Fejza tejet elegante, “sfidon” moshën në fotografinë e fundit (Foto)

Shkurte Fejza tejet elegante, “sfidon” moshën në fotografinë e fundit (Foto)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Shkurte Fejza është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Këngët e saj janë dëgjuar gjithnjë, gjersa krijimtaria e saj muzikore ende të mbetet aktive, duke sjell çdo herë projekte të reja në treg.

E veshur me të bardha, një shall me ngjyra të lehta një dhe një palë syze dielli, bënin që këngëtarja të dukej më elegante se asnjëherë.

Përkundrejt viteve që bart mbi supe, Shkrute Fejza duket se arrin të “sfidojë” moshën teksa vazhdon të jetë në top formë, dhe të realizojë fotografi të tilla si të ishte një vajzë e re.

Previous articleNjihuni me burrin që jeton në aeroplanin Boeing 727, duke e shndërruar në shtëpi luksoze (Foto)
Next articleDebutimi i iPhone 8 është lajm i mirë edhe për Samsung