Home SPORT Shpërblim rekord për triumfin në Champions

Shpërblim rekord për triumfin në Champions

Një shpërblim rekord, nga 1 milion euro për kokë, në rast triumfi në Champions League. Kjo është marrëveshja që Qatar Sport Investment ka bërë me futbollistët e Paris Saint Germain, shkruan francezja “L’Equipe”.

Sipas të njëjtit burim, futbollisti që negocioi me pronarin Al Thani dhe presidentin Al Khealaifi ka qënë ylli i skuadrës sulmuesi Zlatan Ibrahimoviç.

Previous articleAfërdita Dreshaj vjen me foto të reja
Next articleXherdan mos u largo nga Bayerni