Home SHOWBIZ SONI MALAJ PREZENTON “ME TË JETON”

SONI MALAJ PREZENTON “ME TË JETON”

Soni Malaj kthehet pas shumë vitesh në festivalin ”Top Fest”, dhe mbrëmë ka prezentuar këngën e re që titullohet “Me të jeton”.

Këngëtarja ka falënderuar bashkëpuntorët e këngës si dhe Rozana Radin për tekstin e bukur.

Duartrokitjet e publikut kanë qenë të shumta, duke e cilësuar si favoriten dhe fituesen e mundshme të këtij edicioni të ‘Top Fest’./

Previous articleGETI: “ERA HIT O KA VJEN”
Next articleEksploziv makinës së efektivit të policisë