Home SHOWBIZ ‘Stupcat’ përqeshin tranvestitin Edona James

‘Stupcat’ përqeshin tranvestitin Edona James

Humoristi i njohur nga Kosova, Vedat Bajrami, ka ironizuar sot me anë të një fotografie të publikuar në Twitter.

Ai në ‘thumb’ ka vendosur Edonin , tranvestitin e parë shqiptar nga Kosova, i cili është shndërruar në Edonë.

“Shoqata për të drejtat e grave !”, ka shkruar humoristi Bajrami. “I’m single ladys”, ka shkruar ai me ironi.

Përndryshe, Edona ka dhënë një intervistë në emisionin ‘Prive’ në Klan Kosova dhe pikërisht në kohën kur ai fliste, humoristi Bajrami ka publikuar këtë fotografi nga njëri prej skeçeve të tij.

Përndryshe, Edona është transvestiti i parë shqiptar nga Kosova i cili është larguar gjatë luftës së Kosovës kur ishte 6 vjeç.

Tash quhet Edona James. Ai/ajo u bë e famshme për aferën me ish-futbollistin gjerman Stefan Efenberg.

Tash është 24 vjeç. Transvestiti 24-vjeçar ka postuar në rrjetet sociale disa fotografi nga kryeqyteti i Kosovës, madje edhe nga dhomat e një hoteli luksoz siç është ‘Suiss Diamnond në qendër të Prishtinës.
Thuhet se ai ka marrë oferta të majme për të fjetur me të edhe nga kosovarë të pasur.
Nata më e lirë me të është 1 mijë euro.

Previous articleZbulohen bashkëpunimet e Gentës
Next articleAvioni që udhëton me energji diellore