Home Uncategorized Takohen liderët, zgjedhjet parlamentare në qershor

Takohen liderët, zgjedhjet parlamentare në qershor

Prishtinë – Lideri i PDK-së Hashim Thaçi, ai i LDK-së Isa Mustafa dhe Ramush Haradinaj i AAK-së, janë takuar sot paradite.

Klan Kosova mëson se tre liderët janë marr vesh që zgjedhjet parlamentare të mbahen në qershor.

Arsyet për këtë thuhet se janë të shumta, por argumenti kryesor për votime në këtë muaj është evitimi i një krize të mundshme parlamentare. /Klan Kosova/

Previous articleHaziri: dita e martë është e rezervuar ekskluzivisht për shqyrtimin e kërkesave të qytetarëve
Next articleTë mërkurën priten të reshura të dobëta shiu