Home SPORT Valdet Rama e mposht Messin dhe bën foto më të

Valdet Rama e mposht Messin dhe bën foto më të

foto6Sulmuesi kosovar i Valladolidit, Valdet Rama, sot me ekipin e tij mposhtu Barcelonën me rezultat minimal 1:0 për t;iu shtuar shpresa skuadrës që të mbijetoj në elitën e futbollit spanjoll.

Rama, i cili në këtë ndeshja luajti për 18 minuta, pas ndeshjes është parë në shoqëri të Lionel Messit

Previous articleMilani i humbjeve
Next articleMalajzi, zhduket aeroplani me 239 pasagjerë