Home SPORT Zyrtare: Guarin tek Inter deri më 2017

Zyrtare: Guarin tek Inter deri më 2017

Interi ka komunikuar se kanë arritur akordin me Fredy Guarin dhe janë hedhur edhe firmat që e lidhin kolumbiani me skuadrën zikaltër deri më vitin 2017.

Guarin ishte shumë parë largimit nga Inter për tek Juventus, por ishin protestat e tifozëve që nuk doni që të transferohet tek kundërshtarët më të urryer të tyre, dhe presidenti Thohir ndaloi tratativat.

Previous articleGuardiola: Trofeu në Bundesliga, më i rëndësishmi
Next articleHoxhaj: Kosova me viza të reja, hap drejt BE-së